TROLL NURSERY

Pasaulio rinkoje mūsų kompanija „Troll Nursery\" dirba ilgiau negu 10 metų. Mes rūpinamės gaminamų vaikiškų baldų kokybe, bei saugumu.
Mūsų baldai gaminami iš beržo - tai ilgaamžiai baldai, kuriuose uždauginsite ne vieną vaiką. Baldai dažomi dažais ir lakais be folmaldehidų, todėl jie yra visisškai saugūs.

Rinkoje mūsų kompanija žinoma kaip aukštos kokybės vaikiškų baldų gamintoja. Tačiau iki 2005 metų mamos ir tėčiai dar neturėjo galimybės įsigyti vaiko baldų su prekės ženklu „Troll\". Dabar Jūs turite galimybę ne tik nusipirkti „Troll\" gaminių daugelyje vaikams skirtų parduotuvių Baltijos šalyse, bet ir užsisakyti Jus dominančias prekes mūsų internetinėje parduotuvėje.

Internetinės baldų vaikams parduotuvės sukūrimo tikslas - palengvinti jaunų tėvų rūpesčius. Dabar Jums nereikia švaistyti laiko bėgiojant po parduotuves. Jus dominančią prekę galėsite rasti ir užsakyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Užsakytus vaikiškus baldus pristatys per tris darbo dienas Jūsų nurodytu adresu. Tai gali būti Jūsų butas, darbovietė, o gal norėsite padaryti dovaną savo draugams? Be to, jeigu parašysite elektroninį laišką arba paskambinsite telefonu, mūsų specialistai pakonsultuos, kaip išrinkti vaikiškus baldus.

Svarbu ir tai, kad baldai vaikams, esantys mūsų internetinėje parduotuvėje, turi europinius kokybės sertifikatus.

Kodėl vaikiškus baldus reikia pirkti būtent iš mūsų? Kompanija TROLL yra tarptautinė kompanija, kuriai vadovauja švedai. Mūsų produkcija gaminama trijose gamyklose Latvijoje. Kiekvienais metais dalyvaujame didžiausioje vaikiškos produkcijos parodoje Kiolne. Taip pat mūsų vaikiški baldai yra eksponuojami partnerių stenduose Japonijoje, Australijoje bei Amerikoje. Mes atsakingai žiūrime į tai, ką parduodame!
Copyright © 2018 Trollonline
Developed by Business Solutions
Mūsu kontaktai:

Telefonas: +371 26649470
E-pasts: info@troll.lv

Mūsų adresas:

Sigulda, Lauku iela 7/9, LV-2150
Žemėlapis